Соціально-психологічний супровід учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану

В умовах введення воєнного стану головною метою діяльності соціально-психологічної служби школи є надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
Психологічний супровід усіх учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, педагогічних працівників, класних керівників, батьків) здійснюється дистанційно в онлайн-режимі у вигляді meet-конференцій, zoom-конференцій, корисної інформації, питань-відповідей та порад розділів соціально-психологічної служби на сайті школи, а також надання індивідуальних консультацій в телефонному режимі.
Психологічна підтримка здобувачів освіти здійснюється під час проведення години спілкування психолога або соціального педагога з учнями кожної вікової категорії (одна зустріч щомісяця протягом навчального року) у вигляді тематичних занять, тренінгів, рольових ігор, профілактичних бесід, просвітницьких заходів та інших інтерактивних форм. Години спілкування соціального педагога з учнями проводяться за окремим графіком.
Для того, щоб приєднатися до онлайн-заходу необхідно натиснути на посилання,яке буде розташоване у чат групі кожного класу.
ГРАФІК ІНДИВІДУАЛЬНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА Власюк В.Р. під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану
Понеділок - четвер 12.00-13.00
Звернення приймаються на електронну пошту sch29@kharkivosvita.net.ua для узгодження часу онлайн спілкування.

Корисні посилання для здобувачів освіти та батьків

1.Психологічна підтримка в умовах війни.
2.Алгоритм дії дитини в ситуації домашнього насильства в умовах дистанційного навчання.
3.Психологічна підтримка. Корисні поради для збереження ментального здоров'я.

Корисні посилання для педагогів

Психологічні хвилинки, розроблені фахівцями психологічної служби України